Кафедра Електротехніки

Мета дисципліни – формування компетентностей щодо розрахунків вітроенергетичного потенціалу та вибору вітроустаткування для використання енергії вітру.


Дисципліна "Інформаційні системи обліку енергії" дає уявлення про сучасні вимоги до систем обліку енергії. Розглядаються основні і функціональні завдання АСКОЕ (автоматизованих систем обліку енергії). Показана типова архітектура таких систем, головними рівнями якої є: вимірювальний, обробки даних і управління, комунікаційне середовище. Наводиться порівняльна характеристика індукційних і електронних лічильників, структура цифрового лічильника і алгоритм його роботи. Аналізуються сучасні способи автоматизації віддаленого доступу до інформації.


Перша частина лекційного курсу   "Електротехніка"   містить теоретичні і практичні матеріали, пов'язані з аналізом і розрахунком електричних ланцюгах постійного струму при роботі з різного виду споживачами електричної енергії. 

 Перша частина лекційного курсу "Електротехніка" призначена для студентів вищих навчальних закладів, які вивчають дисципліни  "Електротехніка", "Загальна електротехніка", "Електротехніка та електроніка", "Основи електрифікації", "Основи електропостачання гірничіх підприємств"  та ін., Може бути використаний для організації дистанційної освіти.Для студентів спецііальності 141 (інформація в розділі "НОВИНИ")

Курсове проектування силового трансформатора (для групи 141-19ск-1, 2)

Курсове проектування асинхронного двигуна (для груп 141-18-1, 3)

Проектування асинхронного двигуна при ремонтно-відновлюваних роботах (для груп 141-18ск-3, 4)

Для гр. 274-17-1, 133-17-1

Електротехніка: Перша частина лекційного курсу "Основи електропостачання гірничіх підприємств" містить теоретичні і практичні матеріали, пов'язані з аналізом і розрахунком електричних ланцюгах постійного струму при роботі з різного виду споживачами електричної енергії. 

 Перша частина лекційного курсу "Основи електропостачання гірничіх підприємств" призначена для студентів вищих навчальних закладів, які вивчають дисципліни  "Електротехніка", "Загальна електротехніка", "Електротехніка та електроніка", "Основи електрифікації", "Основи електропостачання гірничіх підприємств"  та ін., Може бути використаний для організації дистанційної освіти.

Для груп 184-16ск-1, Грмм-15-9