В этой категории находятся курсы и фреймворк компетенций для специальности 172 - "Телекомунікації"

В цій дисципліні студенти вивчають різні аспекти систем управління в телекомунікаціях, математичні методи вирішення задач управління і оптимізації проектування систем управління, питання розвитку і впровадження нових технологій АСУ мережами зв'язку. При вивченні дисципліни у студентів формується уміння аналізувати діючі системи управління, проектувати багаторівневі системи управління, місцеве і централізоване управління, вирішувати задачі побудови і оптимізації з застосуванням новітніх технологій.

Засвоєння базових принципів та архітектурних особливостей організації сучасних технологій оптичного зв’язку, їх функціональних вузлів та основних характеристик; опанування технічних рішень використання цих технологій при проектуванні та побудові високошвидкісних волоконно-оптичних систем та мереж зв’язку різного призначення; вивчення методів формування сигналів оптичного лінійного тракту, прийому та обробки оптичних сигналів у відповідності до технологій оптичного зв’язку, що розглядаються; загальних методів розрахунку параметрів ВОСЗ на базі технологій SDH, WDM, PON.

Дисципліна "Програмування і алгоритмічні мови" для 1 та 2 семестрів (1-й курс) спеціальності 172 "Телекомунікації та радіотехніка"

Дистанційний курс з вибіркової дисципліни "Моделювання систем телекомунікацій" для магістрів факультету інформаційних технологій.

Викладач - к.т.н., доцент Герасіна Олександра Володимирівна

 

Дистанційний курс з дисципліни "Сучасні методи обробки інформації" для магістрів спеціальності 172 Електронні комунікації та радіотехніка (освітньо-професійна програма "Телекомунікації та радіотехніка") НА ОСІННІЙ СЕМЕСТР.

Викладач - к.т.н., доцент Герасіна Олександра Володимирівна

 

 

Принципи побудови терміналів у приміенні користувачів, види сигналізації для встановлення з'єднань,засоби перетворення мовних сигналів та даних, протоколи і стандарти телекомунікаційного обладнання.

Мета дисципліни «Основи телебачення та радіомовлення» – надання умінь і знань, необхідних для опанування професійних завдань (компетенцій) бакалавра, пов’язаних з розробкою телекомунікаційних та радіотехнічних систем:

-    КСП.07.  Здатність забезпечувати номенклатуру та нормативну якість надання радіотехнічних послуг та послуг електрозв’язку;

-    КЗП.02. Уявлення про сучасні радіотехнічні та телекомунікаційні технології (з теорією систем, принципами побудови радіотехнічних, телекомунікаційних, інформаційних та транспортних систем та мереж, цифрових систем комутації тощо).

   Основи положення теорії проводових ліній зв'язку: принципи організації передачі сигналів лініями зв'язку; фізичні процеси поширення електричної енергії (хвиль) у довгих лініях; первинні та вторинні параметри передачі ліній; зустрічний та попутний потоки.    Впливи на сигнал у лініях зв'язку: теорія взаємного електромагнітного впливу між лініями зв'язку; вплив зовнішніх електромагнітних полів; заходи із захисту кабельних ліній зв'язку від різноманітних електромагнітних впливів; причини корозії лінійних споруд зв'язку, оцінка ступеню її впливу і методи боротьби. Експлуатація лінійно-кабельних споруд зв'язку: технічний нагляд за станом та обслуговування кабельних ліній зв'язку, напрями по їх підвищенню; аварійно-відновлювальні роботи на кабельних лініях зв'язку. Будівництво та монтаж лінійно-кабельних споруд зв'язку: технологія прокладення та монтаж кабельних ліній зв'язку; паспортизація кабельних магістралей.